Miley Cyrus Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Fan Club

Miley Cyrus Fan Cluba Hoş Geldiniz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çok Salakmışım!!!!!

3 posters
YazarMesaj
miley59

miley59

Çok Salakmışım!!!!! Empty
MesajKonu: Çok Salakmışım!!!!!   Çok Salakmışım!!!!! EmptyCuma Haz. 26, 2009 1:26 pm

size bir tane anımı anlatmak istiorum 2. sınıftayken andımızı okumaya karar vermiştim ve önceki gün iyice ezberlemiştim neyse işte o gün geldi ve ben andımızı okumak için tören alanına çıktım herkes bana bakıyordu çok heyecenlıydım birden mdür yardımcısı geldi (çok sert bir adamdı tabi herkes ondan korkardı) bana andımızı sen mi okuyacaksın dedi çok korktum ve birden ağlamaya başladım elimde mikrofon ağlamam yankılanıodu ablamla aynı okuldaydık hemen yanıma geldi ve beni susturdu çok utanmıştım andımız bitincede herkes beni alkışladı ve beni gören bana gülüodu çok utanmıştım çokkk bu yüzden andımızı 2 yıldır hiç okumuyorum
http://www.hilaryduffum.forummum.com
kedicik97
Admin
kedicik97

MesajKonu: Geri: Çok Salakmışım!!!!!   Çok Salakmışım!!!!! EmptyCuma Haz. 26, 2009 1:51 pm

Hehe cat

(BU SMİLEYİ İLK BEN KULLANDIM)

(BÖYLE YAZILAR YAZARAK TAKLİDİMİ YAPANIN MESAJINI SİLERİM)
RisingSun

RisingSun

MesajKonu: Geri: Çok Salakmışım!!!!!   Çok Salakmışım!!!!! EmptyPaz Ekim 18, 2009 6:01 pm

GüzeLmiş Komik Hehe..

Çok Salakmışım!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası